Центробіжні насоси
Фекальні і дренажні насоси
Насоси та фонтани до саду
Глибинні насоси
Циркуляційні насоси
Аксесуари
Клапани і фітінги
Фільтри
Інформація
 

Фільтри

Фільтри для води
Фільтри для води Фільтри для води
   

Опис та тихнічні характеристики фільтрів для води

Фільтри для питної води представлюють із себе колбу або набір колб, послідовно сполучених між собою. У комплекті до такої системи зазвичай поставляється кран для питної води, кульовий кран, трійник і комплект підсполучних шлангів. Тип фільтру "In line" означає що фільтр включається безпосередньо в лінію холодної води і в робочому стані знаходиться під тиском.Така система як правило встановлюється під мийку.

Колби більшості фільтрів мають робочий тиск 4-6 атм. Тому для спокою непогано було б дізнатись робочий тиск в стояку холодної води. Ще одне питання, яке необхідно задати, це питання про гідроудари в системі. Оскільки тиск може бути вдень 4 атм., а вночі інколи підскакувати до 8 атм. Це неприйнятно! Тому для безпеки краще всього встановити редуктор тиску перед фільтром і манометр, аби бачити що відбувається. Найнадійніше виставити тиск в межах 2-4 атм.

Схема підключення фільтрів для води

На лінію холодної води, що приходить на змішувач мики встановлюється трійник з відведенням на фільтр. Шланг, що йде на вхід фільтру пластиковий і під'єднується до фільтру за допомогою таких же пластикових куточків. При скручуванні всього цього господарства як ущільнювач краще всього поводиться фум стрічка. Льон вимагає грубіших зусиль, що небажано при монтажі пластикових з'єднань. Кран, який дозволить перекрити фільтр при необхідності (наприклад при заміні картирджів) кращий встановити на трійнику, а не при вході у фільтр.

Коли фільтр остаточно піключено, відкрийте кульовий кран, відкрийте кран для питної води встановлений на мийці. При заповненні фільтру може з'явитися повітряна пробка. В цьому випадку на деяких колбах передбачені кнопки випуску повітря, але якщо їх немає - нічого страшного. Пропустіть воду через фільтр протягом 10-15 хвилин тонкою цівкою, аби зійшла вугільна крихта і вугільний картрідж добре просочився водою. Якщо вода в стакані каламутна - це не хлорка, а найдрібніші бульбашки повітря, розчинені у воді. Пропустіть воду ще 5-7 хвилин і цей ефект зникне. 

 
 
 
  Головна    Продукція    Про нас    Контакти    E-mail   
 
 
© Copyright 2019 KENLE. All rights reserved.
E-mail: kenleaquapumps@gmail.com